‘Killers of the Flower Moon’dan yeni fragman yayınlandı!

‘Killers of the Flower Moon’dan yeni fragman yayınlandı! Leonardo DiCaprio, Robert De Niro, Lily Gladstone ve Jesse Plemons gibi isimleri bir araya getiren yapım ‘Killers of the Flower Moon’dan yeni bir fragman yayınlandı. Dünya prömiyerini Cannes Film Festivali’nde yapan, Martin Scorsese’nin son filmi ‘Killers of the Flower Moon’ David Grann’ın aynı adlı kitabından Eric Roth […] The post ‘Killers of the Flower Moon’dan yeni fragman yayınlandı! appeared first on SinemaTV Blog.

‘Killers of the Flower Moon’dan yeni fragman yayınlandı!
‘Killers of the Flower Moon’dan yeni fragman yayınlandı!

‘Killers of the Flower Moon’dan yeni fragman yayınlandı! Leonardo DiCaprio, Robert De Niro, Lily Gladstone ve Jesse Plemons gibi isimleri bir araya getiren yapım ‘Killers of the Flower Moon’dan yeni bir fragman yayınlandı.

Dünya prömiyerini Cannes Film Festivali’nde yapan, Martin Scorsese’nin son filmi ‘Killers of the Flower Moon’ David Grann’ın aynı adlı kitabından Eric Roth tarafından senaryolaştırıldı. 20. yüzyılın başlarında geçen film, topraklarında petrol bulunmasıyla dünyanın en zengin insanları arasına giren Amerikan yerlilerini konu ediyor. 

‘Killers of the Flower Moon’ 20 Ekim tarihinde sinemalarda olacak. 

The post ‘Killers of the Flower Moon’dan yeni fragman yayınlandı! appeared first on SinemaTV Blog.